Projekty

Od roku 2012 spolupracujeme v oblasti športu s klubmi a zoskupeniami na rôznych úrovniach. Aktívne sa zapájame do organizovania podpory a propagácie športových, kultúrnych, spoločenských, ale aj charitatívnych podujatí. Medzi momentálne najväčších a najznámejších partnerov, s ktorými bola spojená naša spolupráca sú dvojnásobný majster Slovenska a víťaz kontinentálneho pohára v hokeji HKM Zvolen, hokejový klub HC 07 Detva, Fortuna ligový klub FK Pohronie a hokejový klub HK MŠK Žiar nad Hronom.

Hokejový klub HKM Zvolen

Hokejový klub mesta Zvolen patrí medzi najúspešnejšie hokejové tímy na Slovensku.

Celkovo hral Zvolen šesťkrát finále extraligy a v tom poslednom, v sezóne 2012/2013 získal pod hlavičkou HKM a.s. druhý majstrovský titul.

V prvej dekáde 21. storočia získali Zvolenčania štyrikrát strieborné a raz bronzové medaily a presadili sa aj na medzinárodnom fóre, keď v roku 2005 vyhrali prestížny Kontinentálny pohár.

Zvolenský hokejový klub využíval naše služby pri organizovaní a moderovaní rôznych podujatí a sme už niekoľko rokov pravidelným dodávateľom reklamných a propagačných materiálov.

 

Futbalový klub FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa

FK POHRONIE Žiar nad Hronom je pokračovateľom tradičných klubov z nášho regiónu, ktorý vznikol ich spojením v roku 2012. TJ SOKOL Dolná Ždáňa bol regionálne najúspešnejším tímom v seniorskych kategóriách a FK Žiar nad Hronom mal dlhoročne úspešnú a štrukturálne pripravenú mládežnícku základňu.

Do konca sezóny 2016/2017 hrávalo A mužstvo II-ligové zápasy na ihrisku v Dolnej Ždani. Od leta 2017 sa presťahovala II.liga na novo zrekonštruovaný futbalový štadión v Žiari nad Hronom s kapacitou 2200 krytých miest na sedenie s umelým osvetlením.

Klub využíval naše služby hlavne v oblasti komentovania športových a moderovania organizovaných verejných podujatí, publikovaní a tvorbe článkov na webe, ako aj propagáciu prostredníctvom sociálnych sietí a videoreportáží.

HC 07 DETVA

V ročníku 2017/2018 sa stala Detva nováčikom najvyššej hokejovej súťaže na Slovensku. Odkedy vstúpila do extraligy, bolo našou úlohou „rozbehnúť“ kompletný klubový marketing. Sme zakladateľmi oficiálneho webu hc07detva.net, oficiálnej stránky na Facebooku a Instagrame.

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom

Stáli sme pri zrode novodobého hokeja v Žiari nad Hronom, kam sa po 10. rokoch opäť vrátil hokej. Novovybudovaná aréna s modernou kockou láka do hľadiska množstvo fanúšikov.

Sme tvorcami kompletnej marketingovej stratégie, komunikácie a PR aktivít klubu. Založili sme a spravujeme klubový web hkmskziar.sk, oficiálny klubový profil na Facebooku a Instagrame. Počas zápasov kompletne zastrešujeme marketingové aktivity priamo na štadióne, hudobnú produkciu a produkciu na multimediálnej „kocke“.