Projekty

Od roku 2012 spolupracujeme v oblasti športu s klubmi na rôznych úrovniach. Aktívne sa zapájame do organizovania podpory a propagácie športových, kultúrnych, spoločenských, ale aj charitatívnych podujatí.

Medzi momentálne najväčších a najznámejších partnerov, s ktorými bola spojená naša spolupráca sú dvojnásobný majster Slovenska a víťaz kontinentálneho pohára v hokeji HKM Zvolen, hokejový klub HC 07 Detva, Fortuna ligový klub FK Pohronie a hokejový klub HK MŠK Žiar nad Hronom.

Zvolenský hokejový klub využíval naše služby hlásateľa a moderátora počas zápasov, v organizovaní a moderovaní klubových podujatí.

 

Klub využíval naše služby hlavne v oblasti komentovania zápasov a moderovania klubových verejných podujatí, publikovaní a tvorbe článkov na webe, ako aj propagáciu prostredníctvom sociálnych sietí a videoreportáží.

 

V ročníku 2017/2018 sa stala Detva nováčikom najvyššej hokejovej súťaže na Slovensku. Odkedy vstúpila do extraligy, bolo našou úlohou „rozbehnúť“ kompletný klubový marketing. Sme zakladateľmi oficiálneho webu hc07detva.net, oficiálnej stránky na Facebooku a Instagrame.

 

Stáli sme pri zrode novodobého hokeja v Žiari nad Hronom, kam sa po 10. rokoch vrátil hokej v sezóne 2019/20. 

Sme tvorcami kompletnej marketingovej stratégie, komunikácie a PR aktivít klubu. Založili sme a spravujeme klubový web hkmskziar.sk, oficiálny klubový profil na Facebooku a Instagrame. Počas zápasov kompletne zastrešujeme marketingové aktivity priamo na štadióne, hudobnú produkciu a produkciu na multimediálnej „kocke“.