Partneri

Od roku 2012 spolupracujeme v oblasti športu s klubmi a zoskupeniami na rôznych úrovniach. Aktívne sa zapájame do organizovania podpory a propagácie športových, kultúrnych, spoločenských, ale aj charitatívnych podujatí. Medzi momentálne najväčších a najznámejších partnerov, ktorí využívajú naše služby patria dvojnásobný majster Slovenska a víťaz kontinentálneho pohára v hokeji HKM Zvolen, účastník najvyššej hokejovej súťaže na Slovensku HC 07 Detva a Fortuna ligový klub FK Pohronie.

Hokejový klub HKM Zvolen

Hokejový klub mesta Zvolen patrí medzi najúspešnejšie hokejové tímy na Slovensku. Pri miestnom ZTK vznikol hokejový odbor už v roku 1927 a od 14. februára 1932, kedy sa vo Zvolene odohral prvý oficiálny hokejový zápas, si klub vydobil postavenie bašty slovenského hokeja.

Do roku 1993 štartovali Zvolenčania pod názvami TJ LB Zvolen a ZTK Zvolen v 1. SNHL. V sezóne  1993/94 bol Zvolen pod názvom HK Hell jedným z desiatich mužstiev, ktoré odohrali prvý ročník novovzniknutej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže – extraligy. V druhej polovici 90-tych rokov sa mužstvo už ako HKm Zvolen v lige naplno etablovalo a začalo smerovať k prvému historickému úspechu – titulu majstra Slovenska. Túto métu sa podarilo dosiahnuť v roku 2001.

Celkovo hral Zvolen šesťkrát finále extraligy a v tom poslednom, v sezóne 2012/2013 získal pod hlavičkou HKM a.s. druhý majstrovský titul.

 V prvej dekáde 21. storočia získali Zvolenčania štyrikrát strieborné a raz bronzové medaily a presadili sa aj na medzinárodnom fóre, keď v roku 2005 vyhrali prestížny Kontinentálny pohár.

Zvolenský hokejový klub využíval naše služby pri organizovaní a moderovaní rôznych podujatí a sme už niekoľko rokov pravidelným dodávateľom reklamných a propagačných materiálov.

 

Futbalový klub FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa

FK POHRONIE Žiar nad Hronom je pokračovateľom tradičných klubov z nášho regiónu, ktorý vznikol ich spojením v roku 2012. TJ SOKOL Dolná Ždáňa bol regionálne najúspešnejším tímom v seniorskych kategóriách a FK Žiar nad Hronom mal dlhoročne úspešnú a štrukturálne pripravenú mládežnícku základňu.

Týmto spojením vznikol regionálny klub s víziou stať sa vrcholným predstaviteľom a reprezetnatnom nášho regiónu v ligových súťažiach, postavený najmä na odchovancoch z regiónu, doplnených o skúsenejších hráčov.

Do konca sezóny 2016/2017 hrávalo A mužstvo II-ligové zápasy na ihrisku v Dolnej Ždani. Od leta 2017 sa presťahovala II.liga na novo zrekonštruovaný futbalový štadión v Žiari nad Hronom s kapacitou 2200 krytých miest na sedenie s umelým osvetlením.

Klub využíval naše služby hlavne v oblasti komentovania športových a moderovania organizovaných verejných podujatí, publikovaní článkov na web stránku, ako aj propagáciu prostredníctvom videoreportáží.

 

HC 07 DETVA

Hokej pod Poľanou vznikol v roku 1954. V tom istom roku bola vybudovaná v Detve aj prvá ľadová plocha. O dva roky neskôr začal klub pracovať s mládežou a v roku 1957 Detvania prihlásili seniorské mužstvo do organizovanej súťaže. V roku 1977 sa v Detve na III. základnej škole otvorila prvá hokejová trieda. V tom istom roku sa začalo s výstavbou krytého zimného štadióna, ktorý bol po roku výstavby odovzdaný do prevádzky. Dôležitý moment sa odohral v sezóne 1983/1984, keď sa detvianskemu hokeju podarilo dostať na mapu 2. SNHL. O desať rokov na to Detva postúpila do 1. ligy, v ktorej sa udržala dve sezóny. Od roku 1997 fungoval v meste hokejový klub MHK Detva. Tomu sa podarilo v sezóne 2000/2001 vrátiť 1. hokejovú ligu pod Poľanu. V ročníku 2003/2004, už pod hlavičkou zvolenského B tímu, vyhral celú súťaž. Lenže v roku 2007 sa rozhodol majiteľ MHK Detva, že klubovú licenciu prenesie do Lučenca a hokej v Detve bol ohrozený. Na scénu ale prišiel nový klub s názvom HC 07 Detva. Hneď v prvom ročníku sa podarilo novému celku vyhrať 2. ligu a postúpiť späť do druhej najvyššej slovenskej súťaže. Vo vedení klubu bol vtedy aj bývalý reprezentant Slovenska Dušan Pohorelec. Najväčší úspech HC 07 Detva prišiel v sezóne 2014/2015, keď hokejisti pod vedením trénera Dušana Kapustu vyhrali 1. ligu a dostali sa do baráže o Extraligu, v ktorej však neuspeli a podľahli Žiline 1:4 na zápasy. Predtým sa Detvanom ešte podarilo dvakrát obsadiť štvrté miesto.

V ročníku 2017/2018 je Detva nováčikom najvyššej hokejovej súťaže na Slovensku. Odkedy vstúpila do extraligy, máme na starosti kompletný klubový marketing. Sme zakladateľmi a správcami webu hc07detva.net, oficiálnej stránky na Facebooku a Instagrame