Partneri

Od roku 2012 spolupracujeme v oblasti športu s klubmi a zoskupeniami na rôznych úrovniach. Aktívne sa zapájame do organizovania podpory a propagácie športových, kultúrnych, spoločenských, ale aj charitatívnych podujatí. Medzi momentálne najväčších a najznámejších partnerov, ktorí využívajú naše služby patria dvojnásobný majster Slovenska a víťaz kontinentálneho pohára v hokeji HKM Zvolen, účastník najvyššej hokejovej súťaže na Slovensku HC 07 Detva a účastník druhej najvyššej futbalovej súťaže na Slovensku, FK Pohronie.

Hokejový klub HKM Zvolen

Hokejový klub mesta Zvolen patrí medzi najúspešnejšie hokejové tímy na Slovensku. Pri miestnom ZTK vznikol hokejový odbor už v roku 1927 a od 14. februára 1932, kedy sa vo Zvolene odohral prvý oficiálny hokejový zápas, si klub vydobil postavenie bašty slovenského hokeja.

Do roku 1993 štartovali Zvolenčania pod názvami TJ LB Zvolen a ZTK Zvolen v 1. SNHL. V sezóne  1993/94 bol Zvolen pod názvom HK Hell jedným z desiatich mužstiev, ktoré odohrali prvý ročník novovzniknutej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže – extraligy. V druhej polovici 90-tych rokov sa mužstvo už ako HKm Zvolen v lige naplno etablovalo a začalo smerovať k prvému historickému úspechu – titulu majstra Slovenska. Túto métu sa podarilo dosiahnuť v roku 2001.

Celkovo hral Zvolen šesťkrát finále extraligy a v tom poslednom, v sezóne 2012/2013 získal pod hlavičkou HKM a.s. druhý majstrovský titul.

 V prvej dekáde 21. storočia získali Zvolenčania štyrikrát strieborné a raz bronzové medaily a presadili sa aj na medzinárodnom fóre, keď v roku 2005 vyhrali prestížny Kontinentálny pohár.

Zvolenský hokejový klub využíval naše služby pri organizovaní a moderovaní rôznych podujatí a sme už niekoľko rokov pravidelným dodávateľom reklamných a propagačných materiálov.

 

Futbalový klub FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa

FK POHRONIE Žiar nad Hronom je pokračovateľom tradičných klubov z nášho regiónu, ktorý vznikol ich spojením v roku 2012. TJ SOKOL Dolná Ždáňa bol regionálne najúspešnejším tímom v seniorskych kategóriách a FK Žiar nad Hronom mal dlhoročne úspešnú a štrukturálne pripravenú mládežnícku základňu.

Týmto spojením vznikol regionálny klub s víziou stať sa vrcholným predstaviteľom a reprezetnatnom nášho regiónu v ligových súťažiach, postavený najmä na odchovancoch z regiónu, doplnených o skúsenejších hráčov.

Do konca sezóny 2016/2017 hrávalo A mužstvo II-ligové zápasy na ihrisku v Dolnej Ždani. Od leta 2017 sa presťahovala II.liga na novo zrekonštruovaný futbalový štadión v Žiari nad Hronom s kapacitou 2200 krytých miest na sedenie s umelým osvetlením.

Klub využíval naše služby hlavne v oblasti komentovania športových a moderovania organizovaných verejných podujatí, publikovaní článkov na web stránku, ako aj propagáciu prostredníctvom videoreportáží.

 

HC 07 DETVA

Hokej pod Poľanou vznikol v roku 1954. V tom istom roku bola vybudovaná v Detve aj prvá ľadová plocha. O dva roky neskôr začal klub pracovať s mládežou a v roku 1957 Detvania prihlásili seniorské mužstvo do organizovanej súťaže. V roku 1977 sa v Detve na III. základnej škole otvorila prvá hokejová trieda. V tom istom roku sa začalo s výstavbou krytého zimného štadióna, ktorý bol po roku výstavby odovzdaný do prevádzky. Dôležitý moment sa odohral v sezóne 1983/1984, keď sa detvianskemu hokeju podarilo dostať na mapu 2. SNHL. O desať rokov na to Detva postúpila do 1. ligy, v ktorej sa udržala dve sezóny. Od roku 1997 fungoval v meste hokejový klub MHK Detva. Tomu sa podarilo v sezóne 2000/2001 vrátiť 1. hokejovú ligu pod Poľanu. V ročníku 2003/2004, už pod hlavičkou zvolenského B tímu, vyhral celú súťaž. Lenže v roku 2007 sa rozhodol majiteľ MHK Detva, že klubovú licenciu prenesie do Lučenca a hokej v Detve bol ohrozený. Na scénu ale prišiel nový klub s názvom HC 07 Detva. Hneď v prvom ročníku sa podarilo novému celku vyhrať 2. ligu a postúpiť späť do druhej najvyššej slovenskej súťaže. Vo vedení klubu bol vtedy aj bývalý reprezentant Slovenska Dušan Pohorelec. Najväčší úspech HC 07 Detva prišiel v sezóne 2014/2015, keď hokejisti pod vedením trénera Dušana Kapustu vyhrali 1. ligu a dostali sa do baráže o Extraligu, v ktorej však neuspeli a podľahli Žiline 1:4 na zápasy. Predtým sa Detvanom ešte podarilo dvakrát obsadiť štvrté miesto.

V ročníku 2017/2018 je Detva nováčikom najvyššej hokejovej súťaže na Slovensku. Odkedy vstúpila do extraligy, máme na starosti kompletný klubový marketing. Sme zakladateľmi a správcami webu hc07detva.net, oficiálnej stránky na Facebooku a Instagrame