Celebrity po víťazstve nad Miesičmi kraľujú ligovej tabuľke. Zatiaľ nenašli premožiteľa! FOTO

Zimná liga v Starej Kremničke pokračovala 5. kolom, ktoré opäť prinieslo viacero zaujímavých súbojov.

V otváracom zápase si Mladé Pušky presvedčivo poradili so Samponskom, ktoré stále čaká na prvé turnajové body. Mladíci si víťazstvom udržali 5. priečku ligovej tabuľky a vysokým víťazstvom 10:2 si výrazne vylepšili skóre, ktoré môže byť v ďalších bojoch veľmi dôležité!

Futbalisti Prenčova mali pred sebou náročný program. Okrem zápasu 5. kola ich čakala aj dohrávka 1. kola. Víťazstvom 6:2 nad Soličmi a 5:3 nad Mladými puškami sa razom katapultovali na 3. miesto a spolu s Celebritami ostávajú neporazeným tímom.

Zápas Diviakov s Topičmi priniesol kvalitný a veľmi vyrovnaný zápas.. Po výsledku 1:1 sa body spravodlivo rozdelili, čo posunulo Diviakov na druhú priečku, kde strácajú na Celebrity päť bodov, ale s náskokom cenného bodu pred futbalistami Prenčova. Topiči sa nachádzajú vo vyrovnanom strede tabuľky a vďaka získanému bodu sa posunuli na štvrtú priečku pred Mladé pušky a na doteraz nezdolaný Prenčov strácajú dva body.

V šlágri kola na seba narazili Celebrity a Miesiči. Celebrity sú favoritom aktuálneho ročníka a zatiaľ suverénne kráčajú za obhajobou titulu. Miesiči sa ale na zápas zodpovedne pripravili a na súpisku dopísali aj druholigovú posilu, ktorá dodala spolu s Patrikom Abrahámom tímu potrebnú kvalitu.

Zápas priniesol správnu derby atmosféru, v ktorej nebola núdza o pekné futbalové momenty, ale aj vypäté situácie a množstvo tvrdých osobných súbojov. Celebrity nedopustili prekvapenie a od začiatku si kráčali za svojím cieľom. Ťažili najmä zo streleckej efektivity, ktorá sa prejavila aj vo výsledku a po výhre 5:2 neohrozene kraľujú turnajovej tabuľke, s 5-bodovým náskokom pred Diviakmi.

Aktuálna ligová tabuľka

Zo zápasov 5. kola pripravujeme videoreportáž, ktorú už čoskoro uverejníme na našom YouTube kanáli. Sledujte nás aj na našej stránke na Facebooku a zabávajte sa športom spolu s nami!

Fotogaléria zo zápasov 5. kola