Celebrity so 4-bodovým náskokom, Prenčov sa posunul na 3. miesto

MIESIČI : FK SAMPONSKO = 2:4 (0:2)

Góly a asistencie: M. Paller 0+2,  A. Šimko 1+0, L.Gulička1+0——–A. Paučo 2+1, I. Mriška 1+1, R. Kúštik 0+1, rozhodca: M. Barboriak

Prvý zápas 9.kola začali krásnou akciou M.Paller a S. Gulička ale táto akcia ostala bez gólu . V 5.min. sa po peknej prihrávke I. Mrišku ocitol sám pre bránkou A. Paučo a ten už vedel čo s loptou 0:1. V ďalšej akcii zápasu bol opäť s chuťou hrajúci I. Mriška ale tentokrát loptu do bránky nedostal . V 12min. zvýšil utešenou strelou starší z dvojice bratov Karáskovcov Dušan 0:2. Hneď z protiútoku schoval svoju strelu L. Gulička ale neuspel. V 17. minúte ukázali M. Paller s L. Guličkom všetkým prítomným ako sa zakončuje protiútok 1:2. Na záver zvýšil náskok FK Samponska tupý hrot I.Mriška 1:3, po tomto góle sa domáci  snažili čo im sily stačili, ale vyrovnať sa im už nepodarilo aj keď šancí mali aj na dva zápasy. Naopak A. Paučo svojim druhým gólom zvýšil už na 1:4. Domáci už len kozmeticky upravili výsledok a A. Šimko stanovil konečný rezultát na 2:4.

SOLIČI : MLADÉ PUŠKY = 0:5 – kontumačne

Domáci opäť z nevysvetliteľných dôvodov na svoj zápas nenastúpili a začínajú mi žrať nervy!

OFK ŠTART PRENČOV : TOPIČI = 4:3 (1:3)

Góly a asistencie: Š. Beňovic 0+1, F. Blahút 2+1, A. Chovan 1+0, P. Blahút 1+1——S. Harach 1+0, F. Gordulič 0+3, J. Beracko 2+0, rozhodca: M. Barboriak

Toto bol zápas dvoch polčasov . V prvom polčase dominovali Topiči, ktorí si miestami robili čo chceli . Najmä F. Gordulič exceloval svojimi tromi asistenciami. Druhý polčas ovládli jasne chlapci z Prenčova, ktorí v priebehu 3 minút otočili zápas. Pomohlo im k tomu hlavne vylúčenie F. Gorduliča. Tam sa začala cesta za tromi bodmi , ktorú potom dotiahli do úspešného konca.