Hokej sa po rokoch vracia späť do Žiaru, hokejisti odštartovali letnú prípravu

Zimný štadión je tesne pred dokončením a bude to naozaj stánok, za ktorý sa nebude Žiar nad Hronom hanbiť. Spoločne so zimným štadiónom sa vracia po desiatich rokoch aj hokej, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie športy na Slovensku a lákal na tribúny v Žiari pravidelne množstvo divákov.

Úplne nový hokejový klub HK MŠK Žiar nad Hronom, ktorý sa aktuálne formuje, bude zastrešovať, rovnako ako väčšinu športových klubov, žiarsky Mestský športový klub. S niekoľkotýždňovým predstihom sa pracuje na budovaní kádra, ktorý bude konkurencieschopný a prinesie fanúšikom vzrušujúce hokejové momenty.

Hokejisti, ktorí prejavili záujem o pôsobenie v novovznikajúcom klube dnes začali s letnou prípravou, ktorá ich má pripraviť hlavne po kondičnej stránke.

Klub aktuálne pracuje najmä v zákulisí a pripravuje sa na sezónu, ktorá by mala začať v Septembri. Okrem budovania kádra sa pracuje na tvorbe webovej stránky, fanúšikovskom profile na sociálnych sieťach a na všetkom čo k hokejovému klubu patrí. O dianí v zákulisí vás budeme pravidelne informovať.