Sereď proti Pohroniu s tromi zahraničnými posilami

Po nevydarenom domácom zápase s Trenčínom cestujú už zajtra futbalisti Pohronia na ďalší dôležitý zápas do Serede. Súper, ktorý má len o dva body viac patrí k tímom, s ktorým sa očakávajú body. Tabuľka je mimoriadne vyrovnaná a v prípade víťazstva Pohronie svojho súpera preskočí. Treba však skromne poznamenať, že každý bod má v najvyššej súťaži cenu zlata a aj prípadná remíza bude veľmi cenná.

Sereď na trénerskej lavičke, aj v zostave so skúsenými legionármi, vstúpila do sezóny prehrou 2:0 v Trnave, na čo ale dokázala nadviazať dvojzápasovou sériou výhier nad Senicou a Dunajskou Stredou. V gólovo bohatom zápase s Nitrou prišli kvôli červenej karte v nadstavenom čase o legionára Ba, čo sa prejavilo v domácom zápase proti Slovanu, ktorý skončil štvorgólovou nakladačkou. V poslednom kole sa opäť nadýchli remízou v Michalovciach a v súboji s nováčikom nastúpia odhodlaní opäť naplno bodovať!

V uplynulých dňoch významne posilnili! Do útoku angažovali reprezentanta Cypru do 21 rokov Panagiotisa Loukau, ktorého materským klubom je Atalanta Bergamo z talianskej Seria A. Do zálohy prišiel z Interu Miláno 19-ročný slovinský mládežnícky reprezentant Maj Roric a defenzívu vystuží 21-ročný brazílčan Bruno Dip Rapanelli.

Zápas je na programe už zajtra, so začiatkom o 19:00 na štadióne v Myjave, ktorý je domovským stánkom Serede v najvyššej súťaži.

Foto: facebook.com/ŠKF Sereď