V Starej Kremičke odštartoval 22. ročník zimnej halovej ligy

V Piatok 16. novembra o 19:00 odštartoval v telocvični v Starej Kremničke už 22. ročník zimnej halovej ligy.

Kedysi obecný turnaj sa postupom času a vďaka výbornej práci organizátorov rozrástol na regionálny a v aktuálnom ročníku v ňom štartuje 8 tímov. Tie si zmerajú sily v 14. kolách, systémom každý s každým „doma a vonku“ a liga vyvrcholí slávnostným vyhodnotením v Sobotu 9.2.2019.

Historicky najúspešnejším tímom zimnej ligy sú Delostrelci, ktorí hrávali zložení z bývalých futbalistov Starej Kremničky a tešili sa z triumfu v piatich ročníkoch! V novodobej histórii sa pokúšajú o prekonanie ich rekordu Celebrity, ktoré ťahajú úspešnú šnúru víťazstiev v posledných troch ročníkoch.

Celý turnaj budeme pozorne sledovať a na našich stránkach nájdete podrobné výsledky z jednotlivých kôl, reportáže a tabuľky.

Prvé kolo odštartovalo zápasom Celebrít, ktoré nezaváhali a potvrdili úlohu favorita. Víťazstvom 7:1 na FK Samponsko si zabezpečili prvé víťazstvo a zároveň sa vďaka skóre vyšvihli na čelo tabuľky.

Kompletné výsledky s komentárom, štatistiky a aktuálnu tabuľku vždy nájdete v hlavnom menu „ZIMNÁ LIGA STARÁ KREMNIČKA“.

Video zo slávnostného vyhodnotenia sezóny 2017/18

Ilustračné foto: internet