Výsledky 4. kola zimnej ligy v Žiari nad Hronom

Perla – Prestavlky 9:2 (1:1)
Góly: Túri Ju. 3, Cvejkuš 2, Urgela Ľ. 2, Kliman M., Hudec T. – Barbora, Nagy

Perla: Lehotský – Hudec R., Hudec T., Cvejkuš, Kliman M., Kliman D., Mališ, Túri Ju., Debnár, Šebeň, Urgela Ľ.
Prestavlky: Mirobil – Barboriak, Abrahám, Barbora, Hodásy, Galbavý, Nagy, Čerťaský

Prvý polčas bol vyrovnaný a vyznamenali sa hlavne brankári na oboch stranách. V druhom dejstve potvrdili svoje kvality domáci, ktorí rozhodli o víťazstve. V zápase sa najviac darilo Jurajovi Túrimu, ktorý bol autorom troch gólov.

Janova Lehota – Ladomerská Vieska 5:11 (5:6)
Góly: Malatinec 3, Karásek P., Žňava – Šimko M. 4, Janšík 2, Bugár 2, Škriniar, Hanus, Vandiyck

Janova Lehota: Mriška – Karásek P., Kúštik, Bodor, Malatinec, Žňava, Sako

Domáci hráči nastúpili do zápasu s cieľom potrápiť favorita, a to sa im v prvom polčase aj darilo. V druhom polčase chceli hráči Janovej Lehoty pokračovať v nastolenom trende, ale to sa im vôbec nepodarilo, keď sa vo zvyšku zápasu nedokázali gólovo presadiť. To skúsení hostia využili a zaslúžene vyhrali. Hviezdou zápasu bol opäť ligista Šimko, ktorý strelil štyri góly.

Prenčov – Perla 7:10 (3:4)
Góly: Blahút R. 6, Blahút P. – Urgela Ľ. 3, Cvejkuš 2, ŠEbeň, Debnár, Mališ, Kliman D., Hudec R.

Prenčov: Blahút M. – Blahút R., Beňovič B., Židík, Wéber, Beňovič Š., Chovan A., Blahút F., Blahút P.

Perla: Ivan – Hudec R., Hudec T., Cvejkuš, Kliman M., Kliman D., Mališ, Túri Ju., Debnár, Šebeň, Urgela Ľ.

V prvom dejstve sa hral výborný futbal, k čomu prispeli obidve mužstvá. Domáci hrali bez rešpektu a skúsenejším hosťom boli viac než vyrovnaným súperom. V druhej polovici zápasu hráči Perly zvýšili na vyššie obrátky, čo sa prejavilo na skóre. V zápase exceloval domáci útočník Blahút Rastislav, ktorý sa blysol šiestimi gólmi, ale ani to nestačilo na výhru.

Driapači – Ladomerská Vieska 6:4 (3:1)
Góly: Ľupták 2, Budinský, Cibula, Pittner, Gregáň – Šimko M., Bugár, Škriniar E., Benča

ŽK: Fišnar

Driapači: Kalíšek – Ľupták, Budinský, Cibula, Pittner, Gregáň, Drexler, Vician, Pastier I., Pastier M.

Ladomerská Vieska: Číž – Šimko M., Fišnar, Škriniar, Janšík, Bugár, Hanus, Vandiyck, Arvaj, Benča, Záhorec

V poslednom zápase kola sa očakával vyrovnaný boj. Hostia držali s minuloročným víťazom krok počas celého zápasu. Ani to však nestačilo na zisk bodov. Skúsení Driapači si víťazstvo v závere zápase postrážili a stále v súťaži kráčajú bez straty bodov. Domácich viackrát v zápase podržal brankár Kalíšek, ktorý sa aj vďaka tomuto výkonu dostal do zostavy kola.

FC Bulldogs – Prenčov – domáci sa na zápas nedostavili, hráči Prenčova vyhrali kontumačne 0:3

APES team – Driapači – domáci sa na zápas nedostavili z dôvodu maródky mužstve, Driapači vyhrali kontumačne 0:3

Zostava kola: Kalíšek – Šimko M., Urgela Ľ., Blahút R., Malatinec

Hviezda kola: Blahút R.