Dráma v Starej Kremničke pokračuje! Rozdiel na čele tabuľky je už len jediný bod

11. kolo zimnej ligy v Starej Kremničke prinieslo zaujímavé výsledky, ktoré výrazne zamiešali poradím! Diviaci potvrdili dobrú formu z predchádzajúcich zápasov a jednoznačným víťazstvom si pripísali do tabuľky dôležité 3 body. Zaváhali však Celebrity, ktoré narazili na mimoriadne zdatných Topičov a prehra zapríčinila, že rozdiel na prvých priečkach je tri kolá pred koncom turnaja len jediný bod!

DIVIACI : MLADÉ PUŠKY = 8:2 (1:0)

Góly a asistencie: Matúš Hric 2+2, Marek Hric 1+0, T. Kollár 1+0, P. Mojžiška 1+1, L. Rafaelis 0+3, J. Hric 2+0, P. Barboriak 1+1 —- T. Janšík 1+1, E. Škriniar 1+1, rozhodca: M. Barboriak

Zápas dvoch výborných mužstiev začali lepšie domáci, keď už v 20 s. zápasu sa jedovkou prezentoval J. Hric. V 40 s. si vybehol na výlet V. Číž, ale jeho špicák si cestu do bránky domácich nenašiel. V 5 min. strieľal agilný T. Janšík, ale J. Hric bol v bránke pozorný. V 6 min. P. Mojžiška netrafil odkrytú svätyňu hostí. V 11 min. to už, ale prišlo. L. Rafaelis nahral J. Hricovi a ten bombou otvoril skóre duelu 1:0. Hneď o minútu mohol zvýšiť stav Marek Hric, ale trafil len žrď hosťujúcej bránky. V 14 min. sá krásnou strelou chcel zviditeľniť z trištvrte telocvične J. Hric, ale trafil len spojnicu. V poslednej minúte mal vyrovnanie na kopačke T. Janšík, ale zoči-voči brankárovi zaváhal. Hneď z protiútoku 30 s. pred koncom 1. polčasu zakombinovali bratia L. Hric a Matúš Hric, keď druhý menovaný trafil opäť len konštrukciu bránky. 2. polčas sa začal náporom domácich a v 18 min. zvýšil T. Kollár po prihrávke Matúša Hrica na 2:0. V 19 min. T. Janšík bombou mohol znížiť, ale opäť bez úspechu. V tej istej minúte mal tutovku aj A. Kollár, no nebolo hosťom súdené v tento večer. V 20 min. sa pravidlo nedáš dostaneš zasa raz potvrdilo a P. Barboriak po nahrávke L. Rafaelisa zvýšil už na 3:0. V 22 min. pri chybnom striedaní domácich vykresal iskierku nádeje E. Škriniar, keď mu nahrala jeho dvojička T. Janšík 3:1. O 2 min. už to mohlo byť veselšie, ale hostia nie a nie dávať góly, šancí na skórovanie mali dostatok, opäť T. Janšík minul bránku domácich. V 26 min. P. Mojžiška po kolmici P. Barboriaka 4:1. Posledná trojminútovka, bola ako na fronte v roku 1944. Neskutočná prestrelka. V 28 min. sa prekrásnou strelou do vinkla prezentoval Marek Hric po nahrávke, koho iného, ako L. Rafaelisa a bolo 5:1. V 29 min. sa individuálnou akciou pripomenul všetkým zúčastneným najproduktívnejší hráč domácich Matúš Hric a bolo už 6:1. V poslednej minúte, konkrétne 30 s. do konca prišiel uragán a padli ešte 3 góly. Najskôr opäť Matúš Hric po nahrávke P. Mojžišku 7:1. Hneď z protiútoku T. Janšík po nahrávke E. Škriniara 7:2 a zo záverečným klaksónom uzatvroil stav stretnutia J. Hric po nahrávke Matúša Hrica 8:2. Najlepší v drese domácich bol autor 3 asistencií L. Rafaelis a v drese hostí to bol E. Škriniar autor 1 gólu a 1 asistencie.

SOLIČI : MIESIČI = 0:2 (0:2)

Góly a asistencie: L. Gulička 1+0, S. Gulička 0+1, J. Bugár 1+0, rozhodca: M. Barboriak

Najslabší zápas hracieho dňa, keď nastúpili slepí proti slepším. Futbal zo začiatku nespĺňal ani detské kritériá. Obidve mužstvá pôsobili, ako by sa hrali na piesočku s formičkami, ale našťastie to netrvalo dlho a po 5 min. sa už začalo, ako tak hrať a bojovať. V 6 min. prišiel blesk z čistého neba a súrodenecká rošáda bratov Guličkovcov. Stanko prihrával a Libor otvoril skóre 0:1. V 11 min. prišiel najkrajší moment tohto zápasu a to výpad brankára J. Bugára cez celú telocvičňu, ako z veľkej knihy futbalu, jasličkami zakončil toto svoje neuveriteľné sólo a bolo už 0:2. V 18 min. vystrelil tesne nad ľadom S. Gulička, ale brankár bol na mieste. V 21 min. si vybehol na výlet č. 2 opäť s veľkou chuťou hrajúci J. Bugár narazil si loptu s L. Guličkom, ale tentoraz tesne minul. V 24 min. strieľal presne a razantne, ako zo vzduchovky R. Abrahám, ale Robocop D. Zliechovský v bránke domácich ukázal svoje čarovné umenie. Do konca zápasu sa už nič zvláštneho nestalo a hostia tak utrpeli výhru 0:2. Najlepší v drese domácich bol, vyššie spomenutý D. Zliechovský, ktorý svojimi zákrokmi privádzal forwardov hostí do úplného zúfalstva  a v drese hostí to bol strelec 1 gólu J. Bugár, ktorému tento večer naozaj chutilo hrať a bolo vidno, že sa touto krásnou hrou naozaj baví.

CELEBRITY : TOPIČI = 3:4 (2:2)

Góly a asistencie: R. Hric 1+1, F. Mezei 1+0, J. Dovčík 1+0 —- A. Domiňák 0+1, D. Bahno 3+1, S. Harach 1+0, F. Gordulič 0+1, rozhodca: M. Barboriak

Zápas ako remeň. Tento spĺňal aj najprísnejšie kritériá. V 3 min. sa mohol lišiacky presadiť S. Harach, ale zvonila len žrď. V 4 min. sa presadil na domácej strane J. Dovčík, keď mu nahrával R. Hric a bolo 1:0. V 5 min. F. Gordulič z rohu našiel D. Bahna, ale ten ešte minul. Vzápätí si títo dvaja borci akciu zopakovali a D. Bahno rutinérsky vyrovnal 1:1. V 6 min. z prísneho 11m kopu poslal hostí do vedenia D. Bahno 1:2. V 11 min. kopali 11m kop aj domáci a F. Mezei sa nezvykne v takýchto vypätých situáciách mýliť 2:2. V 13 min. mali dve tutovky domáci, ale bravúrne zákroky predviedol S. Dovec. V 14 min. mohol hostí poslať do vedenia J. Beracko , ale nebolo z toho nič. V 17 min. kopali ďalší 11 m kop hostia a S. Harach poslal hostí do vedenia 2:3. Totálny futbal pokračoval, bol to boj o každý centimeter palubovky. V 24 min. sa po biliarde pred bránkou hostí dostal k lopte R. Hric a vyrovnal na 3:3. V 26 min. mal gól na kopačke D. Bahno, ale M. Mezei bol na mieste. Keď sa už zdalo, že zápas skončí remízou, zobral zodpovednosť na svoje plecia najlepší hráč na ihrisku D. Bahno a najkrajšou individuálnou akciou večera 10 s pred koncom zabezpečil hosťom 3 body 3:4. Najlepší v drese domácich bol autor 1 gólu a 1 asistencie R. Hric a v drese hostí to nemôže byť nikto iný, ako strelec 3 gólov, ku ktorým pridal aj 1 asistenciu D. Bahno.

OFK ŠTART PRENČOV : FK SAMPONSKO = 3:3 (2:2)

Góly a asistencie: Š. Beňovic 2+0, P. Blahút 1+2 —- D. Karásek 0+1, P. Karásek 1+1, R. Herínek 0+1, R. Kúštik 2+0, rozhodca: M. Barboriak

Posledný zápas večera tiež priniesol pekný súboj a výborný futbal. V 2 min. otvoril skóre Š. Beňovic po perfektnej nahrávke P. Blahúta 1:0. V 4 min. už bolo , ale vyrovnané, keď R. Herínek našiel P. Karáska 1:1. V 7 min. sa blysol individuálnou akciou nemierne rýchly P. Blahút a bolo 2:1. Zápas, ako na hojdačke pokračoval aj ďalej. V 13 min. D. Karásek prihrával a R. Kúštik vyrovnával 2:2. V 22 min. opäť strieľal R. Kúštik, ale tentoraz mu prihrával P. Karásek 3:2. Už sa zdalo, že hostia si prekvapujúco odvezú všetky 3 body, ale domáci sú bojovníci na pohľadanie a v poslednej minúte rozohrali šachovú partiu P. Blahút našiel Š. Beňovica a bolo zrovnané 3:3. Asi spravodlivá remíza. Najlepší v drese domácich bol autor 2 gólov Š. Beňovic a v drese hostí taktiež strlec 2 gólov R. Kúštik.