Idniáni v našom priamom prenose nestačili na kubínske medvede

Včera sme vám priniesli priamy prenos hokejového zápasu v Dolnom Kubíne, kam vycestovali žiarski indiáni.

Pred návštevou sezóny odohrali divácky veľmi atraktívny duel, v ktorom nakoniec nestačili na domáce medvede a podľahli im výsledkom 2:0. Zápas bol maximálne vyrovnaný, priniesol množstvo pekných hokejových momentov, hralo sa tvrdo a rýchlo s množstvom šancí na oboch stranách.

O výsledku rozhodol gól z 36. minúty, kedy najlepší domáci strelec Matej Hančiak nahodil puk od mantinelu do bránkoviska. Výborne chytajúci žiarsky brankár Frederik Höger nestihol zareagovať na puk letiaci pomedzi spleť cloniacich hráčov a domáci sa ujali vedenia. Indiáni nedokázali, napriek množstvu gólových príležitostí, odpovedať a v poslednej minúte definitívne spečatil kubínske víťazstvo Jonák, strelou do prázdnej bránky.

MHK Dolný Kubín – HK MŠK Žiar nad Hronom 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Góly: 36. Hančiak (Sluka), 60. Jonák

MHK Dolný Kubín: Bachan – Jendroľ, Okoličáni, Šeliga, Sluka, J. Lupták, Polerecký – Jonák, T. Lupták, Michalica, Záň, Hricko, Hančiak, Sitek, Bukňa, Ladňák, Šugár, Gallo

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom: Höger – Dubina, Molnár, Nociar, Nádašdi, Káčer, Iždinský, Janovský – Mihalík, Stümpel, Dobrý, Tatár, Jakubík, Uram, Magdolen, Srnka, Goga, Daniš, Heckl, Paška

Priamo zo štadióna v Dolnom Kubíne sme vám priniesli priamy prenos. Ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí zápas sledovali, ďakujeme za vaše reakcie a budeme sa snažiť priniesť vám čo najviac priamych prenosov zo zápasov aj na ostatných štadiónoch. Prenos bol rozdelený do dvoch častí, kvôli problémom s internetovým pripojením v Dolnom Kubíne, pre ktoré sme museli neskôr znížiť kvalitu prenášaného signálu. Veríme však, že ste si aj napriek tomu hokej užili spolu s nami.

Záznam zápasu si môžete pozrieť na našom kanáli Promo Sport TV na YouTube, kam sa dostanete aj cez menu „PROMO SPORT TV“. Ak sa vám prenos páčil, dajte like na odber, aby vám neunikli žiadne ďalšie prenosy, či videá, ktoré tak budete vidieť vždy ako prví! V prípade nápadov na zlepšenie nám napíšte mail na info@promosport.sk. ĎAKUJEME!