Kritické slová Lukáša Pellegríniho: „Ak nedáme do hry bojovnosť a srdiečko, nemôžeme uspieť v lige!“

Včerajšia prehra s Nitrou bola sklamaním nielen pre fanúšikov, ale aj pre samotných hráčov. Kapitán Lukáš Pellegríni nastúpil, kvoôli zdravotným problémom, do rozbehnutého vlaku až po polčasovej prestávke, za stavu 0:2. Ani jeho príchodom sa však Pohroniu nepodarilo zastaviť padajúcu lavínu a v 66. minúte inkasovali aj tretí gól.

Po zápase kapitán nešetril kritikou a narovinu povedal, čo musí jeho mužstvo zmeniť. „My nie sme Real Madrid, že si to budeme posúvať, my musíme bojovať a keď nie je základný atribút bojovnosť, nemáme šancu v lige!“

Pohronie čakajú dva náročné zápasy na ihriskách súperov. V najbližšom kole cestujú do Žiliny, k aktuálnemu lídrovi tabuľky a ďalší zápas pravdy odohrajú v Senici. Pohronie sa po včerajšej prehre prepadlo na predposlednú priečku, s dvojbodovým náskokom pred poslednou Senicou.

Kompletný rozhovor s Lukášom Pellegrínim si môžete pozrieť v priloženom videu.