Mladá žiarčanka Majsterkou Slovenska v päťboji, vytvorila slovenský rekord!

Natália Bieliková je mladá úspešná športovkyňa, ktorá pochádza zo Žiaru nad Hronom. Je žiačkou 8. ročníka II. ZŠ a jej vášňou je práve atletika, ktorej sa venuje už 10 rokov. Venuje sa predovšetkým skoku do diaľky, no popritom trénuje aj päťboj. Pod vedením trénera Miroslava Rybárskeho dosahuje pekné športové výsledky. 

K jej najväčším úspechom patrí prvé miesto na Majstrovstvách Slovenska v päťboji, v kategórii mladších žiačok, ktoré sa konali 15.09.2019 v Trenčíne. Okrem toho, že vyhrala prvé miesto, zároveň prekonala aj slovenský rekord s 2980-timi bodmi!

Natália má za sebou aj ďalšie pekné úspechy ako je 2. miesto na Majstrovstvách Slovenska v halovom päťboji, 3. miesto na Majstrovstvách Slovenska v cezpoľnom behu, či 3. miesto na mládežníckych hrách v Poľsku, kde reprezentovala Slovensko. 

„Je skvelý pocit zužitkovať všetok ten čas, ktorý sme spolu s trénerom strávili na tréningoch. Chcem mu veľmi pekne poďakovať za to, že mal so mnou toľko trpezlivosti.“ 

Novopečenej Majsterke Slovenska v päťboji gratulujeme a želáme jej ešte veľa športových úspechov a hlavne nech sa jej zranenia vyhýbajú!