MEGAHVIEZDA v žiarskom drese! Prichádza majster sveta, hviezda NHL a KHL, Jozef Stümpel!

Túto hokejovú legendu snáď netreba nikomu ani predstavovať! Hviezda svetového hokeja s neodmysliteľnou drevenou hokejkou. 957 zápasov, 196 gólov a 677 kanadských bodov v NHL! Obliekal dres Bostonu Bruins, Los Angeles Kings a Floridy Panters. 165-krát vykorčuľoval v zápasoch KHL za Barys Astana, Spartak Moskva a ako kapitán stál na čele Dynama Minsk! Má na konte 101 štartov v českej a 259 v slovenskej extralige. Pôsobil aj v Nemeckej DEL a Fínskej Liige.

Veľkými písmenami sa do hokejovej histórie zapísal v drese Slovenska na majstrovstvách sveta. 117-krát obliekol reprezentačný dres, získal bronzovú medajlu v kategórii do 18, aj do 20 rokov. Navždy zostane v pamäti fanúšikov zapísaný ako „zlatý chlapec z Göteborgu“ a o rok neskôr bol pri zisku bronzovej medajly.

V KHL sa dostal do zostavy zápasu najväčších hviezd a po návrate domov získal v sezóne 2013/14 ocenenia ako najužitočnejší, najlepšie prihrávajúci hráč a nazbieral najviac bodov v extralige.

Jozef Stümpel hokejová megahviezda, majster sveta a obrovský hokejový vzor teraz prichádza do Žiaru nad Hronom, na úplne nový zimný štadión, aby pomohol k veľkému návratu hokeja a naplneniu cieľa, ktorým je postup do 1. ligy!

Už teraz je jasné, kto bude obliekať v Žiari dres s číslom 15!

Foto: facebook.com