O výsledku rozhodol druhý polčas, Pohronie doma opäť bez gólu

FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa – FC DAC 1904 Dunajská Streda 0:2 (0:0)
Góly: 61. Kalmár, 86. Kružliak

FK Pohronie: Jenčo, Župa, Nosko, Tesák, Pellegríni, Klec, Abrahám (Mészáros), Dzurík, Zachara, Blahút, Bartoš

FK DAC Dunajská Streda: Jedlička, Šimčák (Davis), Beskorovainyi, Ronan, M. Vida, Ramirez, K. András, Oravec, Fábry (Kalmár), Kružliak, Blackman (Divkovič)

Do zápasu vstúpili oba tímy aktívne, no v prvých minútach sa lepšie darilo domácim futbalistom, ktorí súpera tlačili na vlastnej polovici ihriska a nepúšťali ich k lopte. Prvú príležitosť otvoriť skóre mal v 9. minúte Zachara, ktorému hlavičkou prihral z ľavej strany Abrahám, no Zacharova strela po zemi Jedličkovi problémy nenarobila. Obrovskú príležitosť mali futbalisti Pohronia v 37. minúte, keď od polovice ihriska prihral Zachara Župovi, ktorý  si nabiehal z ľavej strany a ten centrovanou loptou našiel Blahúta. Jeho strela ale skončila len v pravej bočnej sieti Jedličkovej brány.

Do druhého polčasu Dunajská Streda poslala na trávnik dvoch mimoriadne kvalitných hráčov Kalmára a Davisa. Od tohto momentu prevzali iniciatívu a obraz hry sa oproti prvému polčasu výrazne zmenil. Hneď v úvode mali hostia príležitosť otvoriť skóre, keď Blackman prihrávkou pred bránunašiel Davisa, no lopta po jeho strele skončila za bránou domácich. V 54. minúte sa opäť dostali hostia do bránkoviska, Davis prihral Oravcovi, ktorý z prvej pálil na Jenča, no ani táto strela gólom neskončila. Po rohovom kope nebezpečne hlavičkoval Beskorovainyi a lopta len tesne minula Jenčovu bránu. V 61. minúte Kalmár ukážkovo prešiel cez obranu domácich a prudkou strelou po zemi poslal svoj tím do vedenia 1:0. Dunajská Streda si počas druhého polčasu vytvárala obrovský tlak, počas ktorého nepúšťali Pohronie do gólových príležitostí. V 79. minúte sa do útoku dostali aj domáci, Blahút získal loptu a prekľučkoval sa pomedzi obranu hostí, no jeho snaha o prekonanie Jedličku gólom neskončila. V závere zápasu hostia potvrdili víťazstvo druhým gólom, ktorý strelil do siete Jenča Kružliak a zo zápasu si tak zaslúžene odniesli plný bodový zisk.