Pohronie stále nenašlo premožiteľa!

Futbalisti Pohronia v tejto sezóne ešte neprehrali a cestovali na ďalší náročný duel, k 3. tímu tabuľky, do Komárna. V prípade výhry, by sa domáci delili o druhú priečku práve s Pohroním. Zápas pritiahol do hľadiska viac ako 600 divákov a podľa očakávania bol mimoriadne vyrovnaný. Pohronie sa ale domácich nezľaklo a dostalo sa do vedenia po góle Daniela Pavúka v 42. minúte.

V drese hostí odvádza výborné služby bývalý strelec Pohronia Samir Nurkovič, ktorý je s 11. gólmi aktuálne druhým najlepším ligovým strelcom. V 72. minúte práve Nurkovič vyrovnal na konečných 1:1 a rozhodol o deľbe bodov.

KFC Komárno – FK Pohronie 1:1 (0:1)
Góly: 72. Nurkovič – 42. D. Pavúk
ŽK: A. Mészáros – Jacko
Rozhodoval: Straka, 652 divákov
Komárno: Slávik – Popovič, Ondruš, Antálek, Šurnovský, Luzin, Szikonya, Domonkos, A. Mészáros, Ajrulahu (59. Kollár), Nurkovič. Tréner: Jozef Olejník
Pohronie: Jenčo – Tesák, Pelegríni (82. Pidruchnyi), P. Jacko, Ďungel, D. Pavúk (82. Litwiak), Hatok, M. Jacko, Paraj, Blahút (76. Košuda), Špyrka. Tréner: Milan Nemec