Pripravte sa na fanúšikov, bezpečnostné opatrenia, aj obmedzenia v doprave

Historicky prvý zápas Pohronia v najvyššej súťaži vypredal futbalový štadión do posledného miesta. Klub uvoľnil do predaja ešte posledné vstupenky a všetko nasvedčuje tomu, že proti legendárnemu Slovanu Bratislava nastúpia domáci futbalisti pred kulisou, aká ešte na novom štadióne nebola.

Pre Žiar to bude niečo nové, na čo doteraz neboli obyvatelia zvyknutí. S poprednými tímami budú do mesta prichádzať aj davy fanúšikov a zvedavcov z okolitých miest, čomu budú prispôsobené aj zvýšené bezpečnostné opatrenia a obmedzenia.

Obzvlášť fanúšikovia bratislavského klubu patria k tým „temperamentnejším“ a preverili už bezpečnostné zložky nejedného štadióna. Oficiálny fanklub belasých mobilizuje verných a pripravuje výjazd, pre ktorý majú k dispozícii 207 vstupeniek.

Belasí fanúšikovia vedia urobiť atmosféru!

Treba sa pripraviť aj na obmedzenia v doprave, pretože v prípade, ak fanklub pricestuje vlakom, budú určite sprevádzaní policajtmi až na futbalový štadión a po ukončení aj späť. Do bezpečnostných opatrení bude zapojených niekoľko desiatok policajtov a na bezpečnosť vo vnútri štadióna bude dohliadať bezpečnostná služba.

Foto: facebook.com/ŠK Slovan Bratislava