Využije Pohronie zaváhanie Slovana a získa prvé ligové body?

Liga ešte nezačala a už padla prvá trénerská hlava

Najbližší súper Pohronia mal okrem ligy veľké ambície aj v pohárovej Európe, ale ako náš jediný zástupca v Lige majstrov neuspel a prekvapivo vypadol s papierovo slabším súperom Sutjeskou Nikšić. Andraž Šporar, kanonier belasých bol posledným, ktorý zahodil penaltu a Slovan sa s najprestížnejšou klubovou súťažou musel rozlúčiť.

Prinieslo to so sebou spŕšku negatívnych emócií nielen u fanúšikov, ale aj vo vnútri klubu, čo vyvrcholilo odvolaním hlavného trénera Martina Ševelu, spolu s asistentom. „Samozrejme, vina nepadá len na trénera, dôsledky pocíti aj hráčska kabína. Práve tréner je však ten, ktorý je zodpovedný za prípravu mužstva a tú v týchto dôležitých zápasoch absolútne nezvládol.„, uviedol pre klubovú stránku generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

Pre Pohronie môže byť toto sklamanie a následné turbulencie v kabíne súpera psychologickou výhodou. Otázkou ostáva, či sa dokáže Slovan otriasť a príde do Žiaru odhodlaný jednoznačne odčiniť pohárový neúspech, alebo budeme svedkami ďalšieho prekvapenia?

Uvidíme už v Sobotu o 20:00 v Žiari nad Hronom.

Zostrih najdôležitejších momentov zápasu Sutjeska – ŠK Slovan Bratislava

Foto: facebook/ŠK Slovan Bratislava