Reprezentoval Slovensko s Petrom Saganom a dokázal nad ním zvíťaziť! „Okolo cyklistiky sa točí celý môj svet!“

Náš región je veľmi bohatý na zaujímavých a úspešných športovcov. Asi málokto z vás ale vie, že máme v regióne cyklistického majstra Slovenska, reprezentanta, ktorý reprezentoval Slovensko spolu s Petrom Saganom a dokonca nad ním dokázal aj zvíťaziť, čo sa len tak hocikomu nepodarí!

Michal Procner je rodák z Hornej Vsi a má za sebou úspešnú cyklistickú kariéru, ktorá naďalej pokračuje, ale už len na amatérskej úrovni. Napriek tomu stále dosahuje vynikajúce výsledky, pracuje na sebe a pripravuje sa na prestížne európske podujatie.

Najnovší video podcast je veľmi zaujímavý, prináša prierez kariérou Michala Procnera, ale aj pohľad do zákulisia „veľkej “ cyklistiky. Porozprával nám o svojich začiatkoch, úspechoch a zážitkoch s Petrom Saganom, s ktorým precestoval svet. Má jeho prvú podpisovú kartičku, ktorú nám doniesol ukázať a môžete si pozrieť aj exkluzívne video, v ktorom zdolal svetovú cyklistickú legendu.

Nahliadli sme ale aj do zákulisia tohto náročného športu. Viete si predstaviť trénovať každý deň, prejsť 70 a viac kilometrov a popri tom chodiť do práce a venovať sa rodine? Ak si myslíte, že sa to nedá, tak si pozrite tento video podcast a Michal je príkladom, že to ide, pokiaľ je to vaša srdcová záležitosť.

Ak premýšľate o kúpe bicykla, tak v podcaste nájdete aj odporúčanie od „profíka“, na čo sa zamerať a rozprávali sme sa aj o doplnkoch a strave, ktorá je pre športovca veľmi dôležitá.

Video podcast si môžete pozrieť pod článkom a ďalšie epizódy na našom YouTube kanáli Promo Sport TV, alebo vypočuť ako audio podcast tu: Audio Sport Cast #4 – Michal Procner: „Okolo cyklistiky sa točí celý môj svet!“

Sledujte náš kanál a dajte nám like na odber. Nový obsah si budete môcť pozrieť vždy ako prví! ĎAKUJEME!