Slovan povedie proti Pohroniu Vladimír Radenkovič

Belasí po neúspechu v prekole Ligy majstrov odvolali trénera Martina Ševelu a hľadajú za neho náhradu. V hre sú podľa médií rôzne mená, medzi nimi aj bývalý reprezentačný tréner Vladimír Weiss. Dočasne bol vedením mužstva poverený doterajší asistent Vladimir Radenkovič.

Srbský tréner pôsobí v Slovane od roku 2016 a stojí pred neľahkou úlohou priniesť domov víťazstvo. Na zápas sa ale zodpovedne pripravilo aj Pohronie, čo vyplýva aj z vyjadrenia, ktoré Slovan zverejnil na oficiálnej klubovej stránke: „Očakávame, že súper bude nesmierne motivovaný, čo je u nováčika súťaže úplne normálne. Bude vypredané, to futbalu len prospeje. Veľa hráčov v našom tíme cíti vinu za to, že sme vypadli so Sutjeskou. Chápem ich, no pred zápasom sa im budeme snažiť dodať sebadôveru a pripraviť ich tak, aby sme úspešne zvládli vstup do ligovej súťaže. Práve víťazný vstup do ligy je vždy veľmi dôležitý.“

Ako ďalej uviedol, po neúspechu v Lige majstrov pristúpia aj z určitým zmenám v zostave. „Nikto z hráčov nehlásil žiadne vážnejšie zdravotné problémy. Ale určite pristúpime k nejakej rotácii v zostave. Potrebujeme trochu oživiť zostavu, dať priestor aj ďalším hráčom,“, uzavrel v rozhovore pre klubový web.

Foto: www.skslovan.com