Výsledky 5. kola zimnej ligy v Žiari nad Hronom. FC Bulldogs na turnaji skončili, hviezdou kola Kupec

Driapači – Galaktikos 12:4 (4:0)
Góly: Lupták 3, Budinský D. 2, Budinský V., Pastier M. 2, Kalíšek, Cibula, Vician, Gregáň – Kučera, Rapčan M., Abrahám, Dekýš

Driapači: Kalíšek – Budinský D., Drexler, Lupták, Cibula, Vician, Budinský V., Pastier M., Gregáň

Galaktikos: Kučera – Rapčan M., Polc, Abrahám, Čakovský, Dekýš, Ondrík

Od úvodu zápasu mali navrch Driapači, ktorí to potvrdili aj gólmi. V prvom polčase nedovolili súperovi ani skórovať, a tak v druhom dejstve si udržiavali bezpečný náskok. V závere zápasu pridali ďalšie góly a zaslúžene vyhrali.

Ladomerská Vieska – Prestavlky 9:6 (3:1)
Góly: Bugár 6, Henžel, Janšík, Škriniar – Nagy 3, Barbora 2, Dedík

Prestavlky: Barboriak – Barbora, Abrahám, Mirobil, Dedík, Galbavý, Nagy, Čerťaský

Počas celého zápasu to bol vyrovnaný boj, kde šance sa striedali na oboch stranách. V druhom polčase sa odzrkadlila kvalita domáceho mužstva, ktoré rozhodlo o víťazstve. V zápase sa najviac zaskvel Bugár, ktorý bol autorom šiestich gólov.

Driapači – Janova Lehota 8:2 (1:1)
Góly: Drexler 2, Budinský D., Cibula, Vician, Budinský V., Pastier M., Gregáň – Karásek P., Malatinec

Janova Lehota: Mriška – Karásek P., Karásek D., Madluška, Bodor, Malatinec

Mala to byť jasná záležitosť domácich, ale opak bol pravdou. I keď hostia prišli v oklieštenej zostave boli Driapačom vyrovnaným súperom. Aj vďaka brankárovi Mriškovi sa skončil prvý polčas nerozhodne 1:1. Druhý polčas už bola jasná záležitosť domácich, ktorí súpera rozobrali a zaslúžene si pripísali tri body.

Basisti – Ladomerská Vieska 3:24 (1:11)
Góly: vl. gól (Číž), Krátky, Orság S., – Šimko M. 8, Janšík 5, Škriniar 3, Hanus 3, Vandyick 3, Henžel 2

Basisti: Kupči – Orság S., Kukučka, Šarkozi, Mišík, Beňo, Mihál, Rečlo, Krátky

Ladomerská Vieska: Číž – Bugár, Arvaj, Janšík, Šimko M., Fišnar, Škriniar, Henžel, Vandyick, Hanus

Jasná záležitosť hostí, ktorí boli lepší vo všetkých herných činnostiach. Najviac sa presadil Šimko, ktorý vsietil osem gólov.

Perla – Wartburgovci 3:4 (1:3)
Góly: Cvejkuš, Urgela Ľ., Hudec R. – Kupec 2, Orság, Prokaj

Perla: Lehocký – Hudec T., Hudec R., Túri Ju., Túri Jo., Debnár, Cvejkuš, Mališ, Kliman Urgela Ľ.

Wartburgovci: Beňo – Páleník M., Páleník F., Prokaj, Žiak, Rozemberg, Golha, Orság, Debnár, Kupec

ŽK: Cvejkuš

Od úvodu zápasu sa hral vyrovnaný zápas, kde šance sa striedali na oboch stranách. Hostia nastúpili na zápas s hráčom v bráne, no ani tento fakt nedokázali domáci využiť. To skúsení hostia trestali, keď sa presadil ligista Kupec. V závere zápasu si Wartburgovci jednogólový rozdiel udržali a mohli si pripísať tri body.

FC Bulldogs bolo odhlásené zo súťaže, pre nízky počet hráčov. Všetky výsledky budú anulované.

Zostava kola: Lehocký – Bugár, Lupták, Šimko M., Kupec

Hviezda kola: Šimon Kupec