Zotrvajú MLADÉ PUŠKY po šlágri kola na čele ligovej tabuľky?

Zimná halová liga v Starej Kremničke dnes pokračuje 3. kolom

22. ročník populárneho turnaja v Starej Kremničke dnes pokračuje ďalším kolom, v ktorom nás čaká viacero zaujímavých zápasov.

O 19:00 odštartuje liga šlágrom kola, v ktorom proti sebe nastúpia doteraz neporazené tímy Celebrity a Mladé pušky. Práve mladíci sú tímom, ktorý po predchádzajúcom kole zosadil, vďaka lepšiemu skóre Celebrity z prvej priečky a dnes môžu výrazne zamiešať turnajovým poradím. Mladíci na svoj turnajový triumf ešte len čakajú, ale po úvodných kolách dokazujú, že patria v aktuálnom ročníku k favoritom. Celebrity sú víťazmi posledných troch ročníkov a určite nebudú chcieť pripustiť prekvapenie.

Tabuľka je zatiaľ mimoriadne vyrovnaná a prípadná prehra jedného z tímov môže znamenať posun aj o viacero priečok.

V ďalšom zápase zabojujú futbalisti FK Samponsko o svoje prvé sezónne víťazstvo s Diviakmi, čím sa budú určite snažiť o priblíženie sa tímom zo stredu tabuľky. Diviaci sa v prípade výhry môžu posunúť smerom nahor, čiže motivácia je u oboch tímov určite veľká a zápas bude mať zaujímavý súťažný náboj.

Súboj NO NAME s Miesičmi bude zároveň súbojom tabuľkových susedov na 5. a 6. mieste. Miesiči majú priebežne na konte 3 body za tesné víťazstvo 1:0 z predchádzajúceho kola, NO NAME si zatiaľ pripísali do tabuľky jeden remízový bod.

Ďalším tímom, ktorý sa v poslednom zápase dnešného hracieho dňa predstaví na palubovke v Starej Kremičke sú Soliči, ktorí si zmerajú sily s tímom podobného názvu, Topiči. Tým sa zatiaľ darí lepšie, dokázali bodovať v oboch doterajších stretnutiach a v tabuľke im patrí tretia priečka so štyrmi získanými bodmi. Soliči nastúpia určite motivovaní získať prvé tohtosezónne body a odlepiť sa z dna ligovej tabuľky.

Nenechajte si ujsť veľmi zaujímavé zápasy, ktoré ponúka dnešné kolo a príďte povzbudiť futbalistov jednotlivých tímov! Turnaj štartuje prvým zápasom o 19:00 v telocvični v Starej Kremničke.