Celebrity si upevnili miesto na čele tabuľky, Samponsko a Soliči stále bez bodu

3. kolo zimnej halovej ligy v Starej Kremničke prinieslo opäť porciu zaujímavých zápasov.

V úvodnom šlágri si zmerali sily tímy, ktoré na čele tabuľky delilo iba skóre. Do vedenia sa dostali Mladé pušky gólom Janšíka už v 3. minúte. Z vedenia sa ale tešili len dve minúty, kedy sa o vyrovnanie postaral F. Mezei a uzavrel aj skóre prvého polčasu. Po zmene strán sa opäť vyznamenal druhým gólom F. Mezei a tretí presný zásah pridal za Celebrity v samom závere Hric. 30 sekúnd pred koncom ešte Barboriak vrátil Mladým puškám bodovú nádej, ale dráma sa nakoniec nekonala. Z víťazstva a veľmi cenných bodov v tabuľke sa tak tešili obhajcovia titulu a trojnásobní turnajoví víťazi Celebrity.

V ďalšom zápase sa pokúšali o prvé tohto sezónne body futbalisti FK Samponsko, ktorým sa do cesty postavili Diviaci. Najvýraznejšou postavou prvého dejstva bol „diviak“ Matúš Hric, ktorý otvoril skóre stretnutia už v 4. minúte. Vyrovnanie mal nadosah Mriška, ale jeho strela len opečiatkovala žrď brány diviakov. Polčasové skóre uzavrel sekundu pred koncom svojim druhým gólom Hric. V úvode druhého polčasu opäť Mriška trafil žrď a rovnako stroskotal v 23. minúte aj Kúštik. O minútu neskôr našiel Hric na opačnej strane Rafaelisa a ten zvýšil už na 3:0 v prospech Diviakov. Mriška sa po nastrelených žrdiach dočkal gólu v 29. minúte a po prihrávke Kúštika znížil na 3:1. V závere si ešte Samponsko vytvorilo tlak, ale Karásek, ani Mriška už skórovať nedokázali. Diviaci sa vďaka víťazstvu posunuli na tretiu priečku, Samponsko čaká na body aj naďalej.

V poslednom zápase videli diváci až 9 gólov! Duel jednoznačne ovládli Topiči, ktorí si so Soličmi poradili vysoko 8:1 a víťazstvo ich vďaka skóre katapultovalo na 2. miesto ligovej tabuľky. O úspech svojho tímu sa pričinili najmä 3-gólový Domiňák a spolu s ním Bahno, ktorý strelil gól a na ďalšie 3 prihral.

Prečítajte si kompletné výsledky s komentárom a pozrite si aj aktuálnu ligovú tabuľku.