Šok a sklamanie pre organizátorov zimnej ligy v Starej Kremničke

22. ročník zimnej halovej ligy v Starej Kremničke má za sebou len 3. kolá a už museli organizátori riešiť prvé nepríjemnosti.

Na zápas 3. kola nepricestovali futbalisti NO NAME tímu a čo je najsmutnejšie, nikoho o tom vopred neinformovali.

Maroš Petruš, organizátor turnaja: „Mužstvo NO NAME TEAM nenastúpilo na zápas, nikto neprišiel a nedali ani vedieť, že neprídu resp. dali vedieť, ale strašne neskoro. Toto mužstvo „nenastúpilo“ aj na 1. kolo v tom zložení v akom malo, museli im vypomôcť borci z iných mančaftov. Chceli sme pomôcť mužstvu, ktoré sa hneď 1. kolo nevedelo zísť  v dobrej viere, že sa to už nestane. Bol som ubezpečovaný chlapmi z tohto mužstva, či už sms-kou, telefónom alebo zoči-voči, že toto je poslednýkrát a viac sa to už nestane…“

Žiaľ stalo sa a organizátori teraz museli riešiť problém, na ktorý pred turnajom, vzhľadom k veľkému počtu záujemcov, ani nepomysleli. Je mi z toho strašne smutno, pretože som odmietol mužstvá, ktoré by podľa môjho názoru brali túto vec vážnejšie a určite by chodili.“, doplnil sklamaný Petruš.

Kolo sa tak odohralo ochudobnené o zápas vyradeného NO NAME TEAM-u proti Miesičom.

Organizátorom však netrvalo dlho a ešte počas víkendu našli plnohodnotnú náhradu za nezodpovedný tím. Do turnaja od nasledujúceho kola vstúpia futbalisti ŠTART Prenčov, ktorí postupne v najbližších kolách dohrajú aj zápasy úvodných kôl. Výsledky vyradeného tímu boli anulované, rovnako boli odrátané všetky body dosiahnuté v zápasoch s týmto súperom a upravené skóre v tabuľke.

Program dohrávaných zápasov:

  1. kolo – 14.12.2018 o 21:00 – Prenčov – Mladé Pušky
  2. kolo – 21.12.2018 o 21:00 – Topiči – Prenčov
  3. .kolo – 28.12.2018 o 21:00 – Prenčov – Miesiči

Pozrite si aktuálne postavenie tímov po 3. kole