Celebrity nepripustili prekvapenie a po gólovej prestrelke si upevnili postavenie v tabuľke

4. kolo zimnej ligy v Starej Kremničke ponúklo divákom ďalšie kvalitné zápasy a dramatické súboje o umiestnenie v tabuľke.

V úvodnom stretnutí si zmerali sily dva najlepšie tímy turnaja a zápas priniesol bohatú 11-gólovú prestrelku. Na konci sa však tešili Celebrity, ktoré zatiaľ nenašiel premožiteľa! Po tesnom polčasovom výsledku 2:3 si vytvorili pred koncom luxusný náskok 3:6, ale Harach dvomi gólmi privodil drámu, ktorá však vyrovnanie nepriniesla a z víťazstva 5:6 sa tešili Celebrity.

Miesiči odohrali so Soličmi taktiež veľmi dramatický súboj. Zápasu sa lepšie zhostili práve Soliči, ktorí zatiaľ neokúsili chuť víťazstva a v 6. minúte už viedli 0:2. Od tohto momentu sa Miesiči prebrali k životu a ešte do polčasu stihli otočiť nepriaznivý vývoj stretnutia na 3:2. V druhom polčase pridali ďalšie dva góly, čím potvrdili úlohu favorita a tešili sa z dôležitých bodov do ligovej tabuľky. Soliči tak aj naďalej ostávajú bez bodov a prvé turnajové víťazstvo na nich stále čaká.

Súboj Mladých pušiek s Diviakmi bol zároveň súbojom tímov, ktoré majú v aktuálnej sezóne vysoké ambície. Mladé pušky začali turnaj výbornými výsledkami, ale v posledných kolách im akoby zvlhol pušný prach. Diviaci ale ako predzápasový favorit nedovolili svojmu priamemu tabuľkovému konkurentovi ani len pomyslieť na úspech a už do polčasu si zabezpečili pohodlný 4-gólový náskok. Mladíci sa po polčase nadýchli dvomi presnými zásahmi, ale to bolo v tomto kole všetko. Diviaci pridali ďalšie 3 góly a tešili sa z vyského víťazstva 7:2. Za hviezdu zápasu možno právom označiť Matúša Hrica, ktorý zaťažil konto Mladých pušiek štyrmi gólmi a na ďalšie dva prihral!

Zaujímavú gólovú prestrelku priniesol zápas tímu FK Samponsko, ktorí zatiaľ rovnako ako Soliči na prvé turnajové víťazstvo čakajú, s nováčikom súťaže z Prenčova. Skóre otvorili hostia gólom R. Blahúta, ale z vedenia sa tešili len štyri minúty, kedy vyrovnal na 1:1 P. Karásek. V 17. minúte sa Prenčov dostal opäť do vedenia a postaral sa o to svojim druhým gólom P. Blahút. V 24. minúte prišiel na opačnej strane druhý gól P. Karáska a bolo znovu vyrovnané. O minútu neskôr prišli veľké chvíle Prenčova a v priebehu pár sekúnd sa dostali do dvojgólového vedenia, ktoré bolo zároveň rozhodujúce v celom zápase. Vzápätí pridali aj piaty gól, čím svoj triumf definitívne potvrdili. Samponsku už nepomohol ani kontaktný gól Mrišku a Prenčov sa tak vo svojom prvom vystúpení na turnaji tešil z víťazstva 5:3 a zároveň aj z prvých bodov do ligovej tabuľky.