V Starej Kremničke sa dnes prvýkrát predstaví Prenčov

Vyradenie NO NAME z turnaja významne zamiešalo kartami, ale aj zatraktívnilo ligovú tabuľku. Dnes prvýkrát na turnaji vstúpia do hry futbalisti Prenčova. Zmerajú sily s tímom FK Samponsko, ktorý už tri kolá čaká na prvé turnajové body. Majú však výhodu predchádzajúcich stretnutí, ktoré môžu zúročiť v súboji s nováčikom.

Prenčov sa počas uplynulého víkendu predstavil v úvodnom kole žiarskej zimnej ligy, kde najskôr zdolal Janovu Lehotu výsledkom 5:2, ale v druhom zápase nestačili na Driapačov, ktorí im uštedrili nádielku 10:3! V mužstve Prenčova sa spoliehajú najmä na početné zastúpenie Blahútovcov, ktorí nielen na palubovke, ale aj na trávniku dokážu rozhodovať zápasy.

V šlágri kola na seba narazia prvé dva tímy ligovej tabuľky. Topičom patrí priebežne druhá priečka, o skóre pred Diviakmi, ale majú o zápas menej. Aktuálni lídri Celebrity s deviatimi bodmi budú dnes v dôležitom zápase bojovať o upevnenie svojho postavenia.

Miesiči si zmerajú sily so Soličmi, ktorí sú v tabuľke pod nimi, ale Soliči vďaka reorganizácii súťaže majú zápas k dobru, čo by im ponúklo v prípade dnešnej výhry, značnú výhodu do ďalších bojov.

Mladé pušky vyzvú Diviakov, ktorí sú o priečku vyššie, ale mladíci rovnako doplatili na odstúpenie súpera z predchádzajúcich kôl, čo ich z popredných priečok zosadilo až na aktuálnu štvrtú pozíciu. Od úvodu ukazovali dobrú formu, vďaka čomu ich treba určite v aktuálnom ročníku radiť medzi favoritov!

Zápasy 4. kola zimnej ligy v Starej Kremničke štartujú o 19:00. Príďte povzbudiť hráčov jednotlivých tímov, pretože aj dnes sa bude na čo pozerať a čaká vás opäť množstvo zaujímavých súbojov.

Aktuálna ligová tabuľka

Program 4. kola:

19:00 TOPIČI : CELEBRITY
19:30 MIESIČI : SOLIČI
20:00 MLADÉ PUŠKY : DIVIACI
20:30 FK SAMPONSKO : PRENČOV